sponsorlu reklamlar

Dekorasyonu tamamlayan unsur :  Zemin döşeme

Dekorasyonda önemli bir aşama olan zemin kaplama, mekanınızın görünümünü değiştirmede bire bir işe yarar. Üstelik halının tozu ve zor temizleniyor olması da kişileri ister istemez zemin döşemelerine yönlendirmektedir. Ayrıca modern görünümüyle de zemin döşemeler tercihler arasında ilk sıralardadır.

Zemin döşeme malzemeleri

Zemin döşeme malzemeleri

Zemin kaplama malzemeleri

Zemin kaplama malzemeleri

İşte birkaç zemin döşeme malzemeleri

Laminant Parke Döşeme; ofis ve mağaza dekorasyonlarının yanı sıra, ev dekorasyonunda da tercih edilir ve renk, model seçenekleri oldukça fazladır. Darbe ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.

Lamine Parke Döşeme; daha doğal bir görünümü vardır ve estetik açıdan daha farklıdır. Dayanıklılık yönünden de en çok tercih edilen modeldir, mekana uyum sağlar.

Yükseltilmiş Zemin Kaplama; mekanınıza estetiklik kazandırmanız adına yükseltilmiş zeminler ideal tercihtir. Ayrı bir platform görünümü vardır ve ev dahil bir çok mekanda uygulanabilir. Üstelik uygulaması kolay bir seçenektir.

PVC Zemin Kaplama (Linolyum); bu sistem, en hijyenik ve kullanışlı olan seçenektir. Linolyum zemin kaplama, sağlıklı olmasının ona verdiği avantajın yanı sıra, kişilere istediği estetik özelliklerini de sağlıyor.

Bakteri barındırmaz, dayanıklıdır, renk seçenekleri vardır, pratik ve hızlıca döşenir, temizliği sn derece kolaydır. Ekstradan ekonomiktir.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : zemin döşeme malzemeleri

Leave a Reply

site ekle