sponsorlu reklamlar

Kış aylarını yaşadığımız günlerde ısınma problemleride başlamış bulunmakta. Özellikle de doğalgaza yapılan zamlardan sonra herkes en ekonomik nasıl ısınırızın cevabını aramaktayız. İşte bu anlamda bizlerin bu konudaki sorunumuza en büyük çözüm ufo infrared ısıtıcı dan geliyor.

Ufo ısıtıcı kullandığımız alanı güneş gibi ısıtır. 27 saniye gibi kısa sürede ısıtır. Diğer ısınma yöntemlerine oranla %82 daha verimlidir.

Ufo ısıtıcı sağlık açısından hiç bir problem yaşatmazlar. Oksijeni tüketmeden yaktığı için baş ağrısı yapmaz. Ayrıca rutubeti önlediği için temiz bir ortam sağlar. Yanma ve zehirlenme riski yoktur.

ufo ısıtıcı
Ufo ısıtıcı diğer ısınma yöntemlerine oranla daha ekonomiktir. Sadece evlerde değil işyeri ve restorantlarda da kullanılmaktadır.  Ufo ısıtıcı seyyar taşınabildiği gibi duvara monte de edilebilir. Bu kullanıcının tercihine bırakılmıştır. Ayrıca uzaktan kumandasıda bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kristal ev aksesuarları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Responses to “Ufo ısıtıcı modelleri”

 1. Selma diyor ki:

  Ufo ısıtıcı ne kadar ekonomiktir. Bilgi verirseniz sevinirim.

 2. hasan diyor ki:

  selam
  ben saate ne kadar elektirik tüketiyini bilmek istiyorum..

 3. nükket diyor ki:

  evet evi yakıldığından kısa bir süre sonra ısıtıyor hemde çok güzel ve verimli bir şekilde ancak elektrik faturası?
  Bunun hakkında bilgi verirseniz süper olur çükü ufo kullananların çoğu elektrik yüzünden sürekli açık tutmuyolar sadece ısınıp kapatıyorlar

 4. kartal diyor ki:

  bu ürünün fiyatı ne kadardır

Leave a Reply

site ekle