sponsorlu reklamlar

Padişah halı modelleri ile evleri sultanlara yakışır hale getiriyor. Padişah halı fiyatları ilede ekonomik parça halı sektöründe her bütçeye uygun ürünlerini sergiliyor.

Padişah halı “Sultanlara yakışır” sloganı ile halı sektöründe genç ve dinamik kadrosu ile yerini bulmuş. Ekonomik halı fiyatları ve farklı tasarımları ile tüketicisinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Padişah firması ileri teknoloji kullanarak ürettikleri halı modellerinde kaliteden ödün vermeden kullanıcısına en iyi hizmeti ülkemizde 19 bölge bayisi ve 1100′ü aşkın satış noktası ile veriyor.

padişah halı padişah halı
Padişah halı desenleri

Padişah halı modelleri parça halı ve duvardan duvara halı olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Parça halı adı altında Işılay, Lux Shaggy, Kanyon, Kaymaz Tabanlı Yolluklar, Kaymaz Tabanlı Baskılı Halılar, Style Shaggy, Klasik Nepal, Nepal Koleksiyonu, Shaggy Delux, Nostalji Koleksiyonu, Sümer Koleksiyonu, Çisem Koleksiyonu, Taç Koleksiyonu, Klasik Koleksiyonu, Klasik Camı Halıları, Taç Cami Halıları, Nostalji Cami Halıları, Padişah Shaggy Koleksiyonu, Berke Padişah halı kataloğu içerisinde yerini alıyor.

padişah halı padişah halı
Padişah halı çeşitleri
padişah halı padişah halı
Padişah halı kataloğu örnekleri

Yukarıdaki resimler Padişah firmasının resmi sitesinden alınmıştır. Güncel Padişah halı fiyatları ve geniş ürün yelpazesi için resmi sitesine veya size en yakın satış noktasına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : padiah hal modelleri ve fiyatlar, padişah halı, padişah halı modelleri ve fiyatları, padişah halı 2014 taç halı fiyatları

One Response to “Padişah halı modelleri ve fiyatları”

  1. sema diyor ki:

    ortası kırmızı kenarları sıyahla gumus rengı halılar vrmıdır :)

Leave a Reply

site ekle