sponsorlu reklamlar

Philips’in LED Aydınlatma sistemleri arasında en iyi dizaynlarından birisi olan LED Flood, tarihi yapıların ve modern cephelere sahip yapıların aydınlatma işlemlerinde kullanılmak üzere seçilebilecek en uygun modeldir.

led-aydinlatma-cesitleri

LED Flood üretiminde inovasyon patentine sahip Zoomspot sistemi kullanılmış. 50 Bin saate kadar varan ömre ve çok az seviyede enerji tüketimine sahip LED flood’un renkli ve beyaz ışıkları 2×13 derece ile 2×15 derece arasında ayarlanabilmekte.
LED flood ile mekanlarınız daha renkli, daha canlı ve daha hoş bir görünüme sahip olacak. Bu ürün mekanlarınıza renk katacak.
Aydınlatma konusunda yeni bir dönem başlatan LED Flood; mavi, yeşil, kırmızı, beyaz, turkuaz, sıcak beyaz gibi daha birçok renk seçeneğiyle karşımızda. Bu renkleri tek yada çift olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca ürün alüminyum gövdeye sahip ve zarar görme oranı neredeyse sıfır. Bakıma da ihtiyaç duymamakta.
LED Flood, ile sabah yalnızca iş yapılarıyla ön plana çıkan mekanların akşamları led tasarımlar sayesinde görünümsel olarak mükemmel bir izlenim bırakmaları sağlanıyor. LED flood uzun ömürlü olması ve kolay kullanımı ile mimarlara ve tasarımcılara kolaylıklar sağlayarak mükemmel tasarımlar ortaya koymalarına yardımcı oluyor.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : aydınlatma, led ampul çeşitleri, banyo led aydınlatma, led ışık sistemi

Leave a Reply

site ekle