sponsorlu reklamlar

Kum beji, menekşe rengi,  lila, fıstık yeşili renkleri evlerde tercih edilen renkler arasında geliyor. Duvarlarda boya renginin önemi büyüktür. Duvar boyası renginin seçimi en az yapılması kadar zordur.

Çoğu firmanın boya kartelasında beğendiğiniz  renkleri duvarlarınıza uyguladığınızda hayal kırıklılığına uğramamak istiyorsanız bu konuda uzman bir kişiden bilgi almanız doğru olacaktır. Duvar boyası rengini seçmeden önce mutlaka boya firmalarının sezonun yeni renklerini barındıran renk kardelasına bakmayıda ihmal etmeyin.

kum beji

Kum beji genellikle çoğu mekana uyumlu olan bir renktir. Sade ve göz yormayan bir özelliği olması tercih nedenlerinden biridir. Sütlü kahve ve bej rengine yakınlığı nedeniyle çoğu mobilya ve aksesuarla uyumluluğu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

kum beji

Açık renk olduğundan evinizi ferah ve aydınlık gösterecektir. Bu özelliğiyle küçük evlerin vazgeçilmez olacak bir renktir. Kullanıldığı alanlarda modern bir hava katar. Günümüzde çok tercih edilen bir renk olduğundan bir çok firma tarafından üretilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : kum beji, bej rengi, kum beji boya rengi, bej rengi duvar boyası, kum beji renk, filli boya kum beji, kumbeji rengi, kum beji ile boyanmış evler, kum bejine boyanmış evler, marshal kum beji boyanmış duvar

Leave a Reply

site ekle