sponsorlu reklamlar

Odalarına modern, şık ve ferah bir hava vermek isteyenlerin duvar boyaları arasında tercih ettikleri renklerden biri olan kum beji rengi, odada kullanacağınız mobilya, aksesuar veya ikinci bir duvar boyası ile uyumlu renkler arasında yer almaktadır. Son yıllarda duvar dekorasyonunda kullanılan boyalar arasında en çok tercih edilen renklerden biri olmayı başarmıştır.

Evinizin her yerinde rahatlıkla bu duvar rengini kullanabilirsiniz. Açık bir renk olması sebebiyle kullanacağınız ortama daha ferah, aydınlık ve derinlik sağlayıcı bir özelliği bulunmaktadır. Gözü yormayan, sade ve uyumlu bir renktir. Özellikle evinizin küçük odalarında ve fazla güneş almayan bölümlerinde kullanıldığında mekanın daha aydınlık ve geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

Son yıllarda en popüler renklerden biri haline gelen kum beji duvar boyasına veya tonlarına bu yılda  filli boya, marshall, gülen boya, dyo gibi birçok ünlü boya firmalarının kataloglarında yer vermektedir.

 

Etiketler : kum beji duvar boyası, kum beji dyo, kum beji rengi duvar boyası, kum beji duvar rengi, duvar boyaları kum beji, duvar renkleri, duvar boyası renkleri kum beji, duvar rengi kum beji, marshall kum beji, kum rengi duvar boyası

One Response to “Kum beji rengi ile duvar dekorasyonu”

  1. Selda diyor ki:

    Bu sene favori rengim. Karanlıkta kalan holumu kub bejine boyattırdım. Daha aydınlık oldu. Özellikle fazla ışık almayan odalarda kullanılmasını kesinlikle tavsiye ederim. Zaten bu tarz açık renklerin fazla güneş almayan odalarda kullanılmasını önderirler.

Leave a Reply

site ekle