sponsorlu reklamlar

Ülkemizde halı sektöründe ismini duyurmuş markalardan Kaşmir halı kullanıcıları tarafından büyük ilgi topluyor. Evinde halı alacak, halılarını yenileyeceklerin tercihleri arasında Kaşmir halı modelleri ve yollukları bulunuyor.

Kaşmir halı modelleri, halı firmaları arasında en çok beğenilen, en çok tercih edilen halı modelleri arasında yer alıyor.

Kaşmir Halı Modelleri Fiyatları

Kaşmir halı modelleri ve desenleri, incelendiğinde, birçok modelin %100 akrilik ipliklerden, %55 polyesterden, %15 dekoratif deri ürünlerinden, yün tuşelerden, özel simlerden üretildiği, hatta 3d teknolojine uygun halı desenleri tasarlandığı görülebilir. Özellikle karşmir moda serisi olan kaşmir halı modelleri ve desenleri, 3 boyutlu dokuma teknolojisi ile üretiliyor ve 8 renkli tezgahlarda özel olarak yün tuşeli olarak tasarlanıyor. Kaşmir halı modelleri ve desenleri, kaşmir country, kaşmir Nepal, antilop, kuğu, jade, hawai, butik, Sibel, egzotik gibi farklı serilerle karşımıza çıkıyor.

Kaşmir halı modelleri ve güncellenen fiyatları için bölge bayilerine veya resmi internet sitesinde gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlginç Farklı Kapı Paspas Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : kaşmir yolluk modelleri, yolluk modelleri, kaşmir halı, Halı modelleri country, bordo halı modelleri, kaşmir mutfak halısı modelleri isimleri, kaşmir halı modelleri ve fiyatları, kaşmir halı modelleri 2014, kaşmir hali egzotik 216, gümüşsuyu halı

Leave a Reply

site ekle