sponsorlu reklamlar

İstikbal raylı dolap modelleri yatak odalarındaki yerini alıyor. Özellikle yatak odalarında yer sorunu olanların tercih ettiği raylı sistemler İstikbal farkıyla yatak odalarında yerini alıyor.

Gardroplar yatak odalarında en çok yer kaplayan mobilya modelleri arasında bulunur. Farklı tip kapak seçenekleri arasında yer alan ray sistemleri, hem kullanış hemde fazla yer işkal etmemesi açısından tercih nedenleri arasındadır.

İstikbal regina raylı dolaplar sadece kapaklarıyla değil içindeki ayrıntılarıylada dikkat çekiyor. Kullanıcıları için en kullanışlı şekilde hazırlanmış dolap modellerinin en dikkat çekici özelliklerinden birisi içerisinde bulunan raylı sepet çekmeceler olarak gösterilebilir.

Ayrıca iç bölmelerde işinizi kolaylaştıracak kullanışlı raflar, pantolonluk ve hareketli askılıklar en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış. İstikbal Regina raylı dolaplar içinde ayakkabılar için özel bölümde bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Bellona Mobilya Modern ve Gösterişli Gardrop Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : gardrop modelleri istikbal, istikbal regina, istikbal sürgülü gardrop modelleri ve fiyatları, bellona gardrop fiyatları, istikbal raylı dolap fiyatları, istikbal sürgülü gardrop modelleri, kullanışlı gardrop içi modelleri, istikbal dolaplar, istikbal sürgülü dolap, istikbal raylı dolap

Leave a Reply

site ekle