sponsorlu reklamlar

İstikbal mobilya mutfaklar için hazırlamış olduğu mutfak masası modelleri fonksiyonel yapıları ve estetik görünümleri ile dikkat çekiyor.

Mutfak dekorasyonu için son derece önemli olan mutfak masası ve sandalyeleri için, farklı tasarımlar arıyorsanız, istikbal mobilya mutfak masalarını tercih edebilirsiniz.

İstikbal Mobilya mutfak masaları, delta mutfak köşe takımı, focus sandalye masa seti, alfa katlanır masa sandalye seti, viva masa sandalye seti, special, valeri, class, negro, effect, twist, avangard, matrix masa sandalye seti olarak farklı serilerde üretiliyor.

İstikbal mobilya mutfak masaları, cam mutfak masası, ahşap mutfak masası modellerinde oldukça başarılı. Özellikle renkli mutfak masası ve sandalyeleri talep ediyorsanız, istikbal mobilya mutfak masaları size kırmızı, beyaz, kahverengi, siya mutfak masası ve sandalye takımlarını sunuyor.

İstikbal Effect Mutfak Masası Serisi İstikbal Matrix Seti İstikbal Mobilya Mutfak Köşe Takımları İstikbal Mobilya Mutfak Masaları İstikbal Mobilya Mutfak Masası Modelleri İstikbal Mutfak Masaları İstikbal Mutfak Masası Modelleri İstikbal Mutfak Masası Modelleri 2013 İstikbal Mutfak Modelleri ve Fiyatları İstikbal Twist Mutfak Masa Modeli İstikbal Valeri Yuvarlak Mutfak Masası İstikbal Viva Mutfak Masası

İstikbal mobilua mutfak masalarının fiyatları modellerine göre değişmekle birlikte ortalama 400 TL gibi bir fiyat çizelgesi çıkarıyor. Güncel fiyat bilgisi ve yeni modeller için istikbal mobilya mağazalarına veya resmi internet sitesine bakabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mutfak Köşe Takımları Mutfakları Süslüyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : mutfak masası, istikbal mutfak masaları, istikbal mutfak, istikbal mutfak masası, istikbal mutfak masas, istikbal mutfak masası modelleri ve fiyatları, cam mutfak masası modelleri ve fiyatları, istikbal mutfak masası modelleri, istikbal cam mutfak masası, istikbal cam masa

One Response to “İstikbal Mutfak Masaları Modelleri ve Çeşitleri”

  1. can diyor ki:

    70×140 ebatlarında olsaymış iyimiş renk ve kontras düzeni bence çok iyi, arka planı beyaza çalan mutfaklar için tercih edilebilir.

Leave a Reply

site ekle