sponsorlu reklamlar

Yeni trendlere uygun İstikbal baza modelleri, kullanışlı ve modern görüntüsü, onlarca çeşitleri ve göz alıcı tasarımlarını sizler için inceledik.

Yatak odası dekorasyonu için baza modellerinden tercih ediyorsanız, sizlere istikbal baza modellerini tavsiye ederim. Zira istikbal baza modelleri, son derece dayanıklı yapısı, dekoratif görünümü, konforlu konumu sayesinde en çok tercih edilen baza modelleri arasında yer alıyor.

İstikbal baza modelleri, alize yavrulu baza, Marsilya baza, diva baza, viyana baza, ferro baza, active baza, fullex baza, orgatech relax baza, universal baza, ferro color baza, king baza, martino baza serileri ile karşınıza çıkıyor. İstikbal baza modelleri, dekoratif yatak başlıkları ile son derece şık bir görüntü sergiliyor. İstikbal baza yatak başlıkları bazların boyutlarına göre 90- 100-140-150-160-180 lik olmak üzere değişiyor. İstikbal bazalar da aynı şekilde tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere farklı ebatlarda karşımıza çıkıyor.

İstikbal baza fiyatları modellerine ve ebatlarına göre değiştiği için güncelenen fiyat listesini görmek için istikbal mobilya mağazalarına veya istikbal mobilya resmi internet sitesine gidebilirsiniz. Tavsiyem şayet iki kişilik baza alacaksanız, iki parçadan oluşan ve birleştirilen çift kişilik bazalardan alın. Zira hem kullanımı, hem de taşınma esnasında sökülüp taşınması daha kolay oluyor.

Bir önceki yazımız olan Şık ve Kaliteli Bellona Baza Modelleri ve Çeşitleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : istikbal tek kişilik baza fiyatları, baza fiyatları, istikbal tek kişilik baza, istikbal tek kişilik bazalar, İstikbal Baza Çeşitleri, istikbal baza fiyatları çift kişilik 2012, istikbal baza çift kişilik, istikbal tek kisilik baza vebaslik fiyatlari, TEK KİŞİLİK başlıklı bazalar, bellona tek kişilik baza yatak fiyatları

Leave a Reply

site ekle