sponsorlu reklamlar

Kapı girişlerinde kullanılan kapı paspasları hiç bu kadar ilginç ve farklı olmamıştı. Tasarımcıların hayal gücü ile oluşturdukları kapı paspas modellerine beraber bakalım.

Kapı paspasları bina, ev, ofis gibi mekanlarda kapıların önünde kullanılan paspas modelleridir. Bunlar genellikle hijyen görevi yaparlar ve dışarıdan gelebilecek kir, çamur, toz gibi etkenlerin iç mekanlara girmesini bir nebze bile olsa engellerler. Aslında kapı paspasları ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Bunun nedeni ise evinize gelen misafirlerin ilk gördüğü şeyler arasında yer almalarıdır.

Tasarımcılar hayal güçleri ile dizay ettiği ilginç kapı paspas modelleri eminimki ilginizi çekecektir. Bu farklı kapı paspasları sizlere ilham kaynağı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Step Halı Modelleri Zarif ve Estetik Çeşitleri Bu Senede Moda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : kapi paspas modelleri, değişik kapı paspasları, kapı paspası modelleri, kapı paspaslari, farklı kapı modelleri, kapı önü paspası home sweet home, kapı önü paspası, ilginç paspas, ilginc kapı paspas çeşitleri, taş desenli paspas

Leave a Reply

site ekle