sponsorlu reklamlar

Ev dekorasyonu nasıl yapılır ?

Evimiz bizim için çok şey ifade eder ve barındırır. Kadınların yapmakta en çok hoşlandığı şeyden biride alışveriş ve tasarımdır. Tabi bunun yanında bulunduğu yerdeki evin bakımıdır.

Çoğu kişi huylarıyla ve düzeninle takdir edilmektedir. Ama kişi takdir edilmek için değil kendi içinbirşeyler yapmalıdır. Kişi evini düzenlerken kendi zevkine uygun dekodizayn etmeli ve kendini anlatacak şekilde eşyalar seçmektedir.

ev-dekor

Evde rahat bir hava yaratan durum ise evin sık sık havalandırılması ve güneş gören aydınlık bir konumda bulunmasıdır. Evinizdeki eşyalar genellikle birbiriyle uyumlu olmasın dikkat etmelisiniz.

Birbirleriyle uyumlu eşyalar daha aktif ve bütünleyici düzenli konumda olmaktadır. Evinizde canlı renkler seçerseniz daha görünüşlü bir eve sahip olabilirsiniz. Eşya konusunda gereksiz ve çok değil gerekli ve yerli yerinde eşya seçmekte bu hususta çok önemlidir.

Günümüzde deri koltuk takımları ve deri eşyalar daha çok tercih edilmektedir. Son zamanlarda tüylü ve iplikli halılar daha fazla kullanılmakta ve diğer sade halılar neredeyse ortadan kalkmaktadır.

Yeni çıkan gösterişli ürünler sebebiyle eski tarz mobilya ve araç gereçler tarihe karışmaktadır. Yeni nesil gençler gösterişe daha çok yatkın olduklarından eski nesille uyuşmazlık olmaktadır.Ve her geçen gün yenilikler devam etmektedir.

Ürün seçerken gösteriş bir yana kaliteli eşya almayada dikkat ediniz.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : ev dekorasyonu nasıl yapılır, ev dekorasyonu nasil yapilmali, ev nasil guezellestirilir, prefabrik ev neden yapılır ve modelleri nasıldır, yeni ev evde yeni esya salon

Leave a Reply

site ekle