sponsorlu reklamlar

Dantel perde örnekleri evleri süslemeye devam ediyor. Danteller yapanın el emeği göz nuru. Yaparken kendinizden çok şey katarak yaratıcılığınızı ortaya koyarak her ilmeği emek verilerek işlenen danteller evlerimizi inci gibi süslemektedir.

Yıllar geçsede modası hiçbir zaman geçmeyen danteller vitrinlerde, sehpalarda, masalarda kullanılmaktadır. Sadece buralarda değil pencere ve yatak örtüsü olarakta kullanılmaktadır.

Dantel perde örnekleri

Modern hayatın getirdiği ve hanımların çalışma hayatına girmesiyle vakit kısıtlanmıştır. Kullanımı kolay olsada temzlenmesi ve ütülenmesi zaman alan danteller son yıllarda yerini daha pratik örtüler aldı. Klasik anlayıştan vazgeçmeyen hanımların tutkusu olan danteller kullanılmaya devam etmektedir.

Dantel perde örnekleri

Perde olarakta kullanılan danteller bütün olarak örüldüğü gibi motif halinde de örülmektedir. Kullanımı ne kadar zor olsa da duruşuyla nostaljik bir hava yaratan dantellerden asla vazgeçilmemektedir. Dantel perde örnekleri için daha önce yazılmış dantel perde modelleri ve dantel perde çeşitleri yazılarınada bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : danteller, zor dantel modelleri

Leave a Reply

site ekle