sponsorlu reklamlar

Banyo paspasları ve halıları, banyo dekorasyonunun önemli unsurlarındandır. Sınırsız renk ve desenlerde bulunan panyo paspasları genellikle set olarak satılmaktadır. Özellikle ıslak zeminlerde kullanılması sağlık açısındanda banyo paspasları önemini arttırmaktadır.

banyo paspaslarıbanyo paspaslarıbanyo paspasları
Banyo paspas modelleri

banyo paspaslarıbanyo paspaslarıbanyo paspasları
Banyo paspas çeşitleri
banyo paspaslarıbanyo paspaslarıbanyo paspasları
Banyo paspas örnekleri
banyo paspaslarıbanyo paspaslarıbanyo paspasları
Banyo paspasları resimleri

Resimlerdeki banyo paspas modelleri www.dekopazar.com sitesinden alınmıştır. Sitede bir çok farklı banyo paspas çeşitleri ve banyo paspas örnekleri bulabilirsiniz.

Banyo paspas fiyatları ortalama 50 TL ile 150 TL arasında değişebilmektedir. Banyo paspas takımları fiyatları firmasına, kullanılan malzemeye, dekorastif görünüşlerine göre değişebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : banyo halıları, deniz kabuklu banyo paspasi, kelebekli banyo fayanslari, ayaksız banyo dolapları, banyo paspaslarıörnekleri, BEYAZ banyo paspasları modelleri, paspas örnekleri, yataş banyo paspasları

One Response to “Banyo paspasları”

  1. didem diyor ki:

    Çok güzel banyo paspasları varmış. Bende banyom için bir hasır sepet alıp onu beyazlı, mavili boyadım. Üstüne deniz kabukları yapıştırdım. Sepetin içerisinede Hobby’den aldığım renkli havluları kurdelelerle bağlayıp, sepete yerleştirdim. Resimdeki çiçekli, kelebekli olan tam benim banyoma uygun olacak hemen almalıyım.

Leave a Reply

site ekle