sponsorlu reklamlar

Balkon mobilyaları ilkbahara girdiğimiz bu günlerde artık balkonlarında yerlerini almaya başladı. Yazın gelmesi ile birlikte balkonlarımız bizim için en çok vakit geçirceğimiz yerler olacaktır. Günün yorgunluğunu ve stresini kendimizi balkona atarak kurtarabiliriz. Balkon doğa ile iç içe olmasından dolayı sıcak havada size ferahlığı ve huzuru sağlayacaktır. Bunun için balkon mobilyaları çok önemlidir. Balkondaki alanı gerektiği gibi kullanarak ve güzel fikirler ile birlikte balkon tasarımını en iyi şekilde yansıtmanız mümkündür.

balkon mobilyaları

Balkon mobilyaları dekorasyonunda alan bakımından fazla yer kaplayacak ürünler tercih edilmez. Çünkü balkon yerleri bilindiği gibi genelde küçüktür. Balkonda en çok kullanılan malzemeler sandalye ve masalardır. Balkonunuzda yeterli bir alan yoksa sandalye mobilyalarını iç içe geçen türden olmasına dikkat etmelisiniz. Balkon mobilyalarında bu yılın modası olarak genelde koyu renkler tercih edilmektedir. Plastik mobilyaları rengarenk seçerek üstünü yastıklar ile süsleyebilir ve dekore edebilirsiniz.

Balkonunuz geniş ise; 2 – 3 kişilik bank kullanabilirsiniz. Bahçelerde kullanılan şenzlongları geniş balkonlardada kullanmak mümkündür. Özellikle yönetmen şenzlong adı verilen ayak kısımları tahta sırt ve oturma kısımları kumaş olanları bu yıl çok moda.

Balkon mobilyaları modellerini gelen olarak suya dayanıklı seçmeniz önemlidir. Eğer suya dayanıklı değil ise mutlaka özel boyalar dış etkenlerden korumalısınız. Balkon mobilyaları seçmede özenli davranınız ve tarzınıza göre sağlam ve kullanışlı malzemeleri kullanınız.

Bir önceki yazımız olan Yemek ve bilardo masası birarada başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler : balkon mobilyalar, balkon mobilyaları

One Response to “Balkon mobilyaları”

  1. berkay diyor ki:

    evet ya bende çok özenmişimdir hep koca bir balkonum olsun diye ama mağlum apartman şartlarında ancak böyle oluyor ayrıca böyle balkona sahipler evlerde çok az var bence genelde çoğu teraslı oluyor

Leave a Reply

site ekle